اطلاعیه در خصوص بازگشایی سلف وخوابگاه

باسمه تعالی
اطلاعیه‌ی مشترک معاونت آموزشی و معاونت دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
 
ضمن آرزوی سلامتی و آرزوی قبولی طاعات دانشجویان گرامی، نظر به پرسشهای متعدد درخصوص نحوه ادامه فعالیتهای آموزشی دانشگاه به اطلاع میرساند:
1- ادامه ی آموزش در نیمسال جاری در تمامی مقاطع تحصیلی، کماکان به شیوه الکترونیکی است.
2- تأکید میشود تاکنون مجوزی جهت بازگشایی خوابگاه و غذاخوری صادر نشده است لذا از تمامی دانشجویان گرامی در کلیه مقاطع تحصیلی خواهشمند است قبل از هرگونه اقدامی، از نحوه اسکان خود در خوابگاه از 17 خرداد به بعد اطلاعات دقیق را از اداره خوابگاه ها اخذ نمایند. شماره تماس اداره خوابگاه‌ها در ساعات اداری، 33257614 و 31322827 (با کد 034 جهت تماس از خارج استان) اعلام می‌شود.
3- اولویت حضور از 17 خرداد 1399 با دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت انجام امور پایان نامه و رساله بوده و آموزش ایشان نیز کماکان به شیوه الکترونیکی است. اسکان درخوابگاه برای این دسته از دانشجویان عزیز نیز پس از صدور مجوزهای ذیربط و نیازمند هماهنگی با اداره خوابگاه‌ها است.
4- نحوه (حضوری یا الکترونیکی) و تاریخ برگزاری امتحانات پایان نیمسال، رسماً از سوی اداره خدمات آموزشی دانشگاه در اسرع وقت اعلام خواهد شد.
5- به دانشجویان اکیداً توصیه میشود در ارزیابیهای مستمر، آزمون‌های طول نیمسال، تکالیف، تمرین‌ها و کوئیزهای اعلامی از سوی اساتیدشان شرکت فعال داشته باشند.
 
با تشکر